TEOG 1.Dönem Türkçe Dersi Bütün Konu Anlatımları

TEOG 1. dönem sınavı 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek.Sınava hazırlanmak isteyen öğrencilere için TEOG 1.Dödem sınavında çıkacak Türkçe konularının konu anlatım videolarını derledik. Eksik olduğunuz yada pekiştirmek istediğiniz konuların içeriklerine aşağıdaki başlıklardan erişebilirsiniz.

Türkçe konu anlatım videoları ile çalışırken dil bilgisi konularında kuralları ve detayları not almanızı tavsiye ederiz. Bununla birlikte paragraf ve okuduğunu anlama soruları için de günde en az 50 sayfa kitap okumanız sizin yararınıza olacaktır. Yine Türkçe testinde soru kalıplarına dikkat etmeli ve bizden istenen altı çizili soru kelimesinin ne istediğini iyi anlamalıyız.

Aşağıdaki listeden istediğiniz konunun başlığına tıklayarak ilgili içeriğe ulaşabilirsiniz. İçerikleri beğendiğiniz takdirde paylaşırsanız daha fazla arkadaşınıza yardımcı olabilirsiniz. İçeriklerle ilgili görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

2016-2017 TEOG 1.Dönem Türkçe Konu Anlatımları

via KonuAnlatim.Com http://ift.tt/2eYzved

Advertisements
This entry was posted in android, blog, ios, mobil, nasıl yapılır, nedir, uygulamalar, wordpress and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s