TEOG Fen Bilimleri Testi Bütün Konu Anlatımları

23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak olan TEOG 1. dönem sınavına oldukça kısa bir süre kaldı. Bu kısa süre içerisinde olabildiğince çok çalışmalı ve eksiklerinizi kapatmalısınız. Bu kapsamda siz değerli öğrenciler için TEOG Fen Bilimleri konularını tek bir başlık altında derledik. Aşağıdaki listeden istediğiniz konuya tıklayarak konu anlatım videosuna erişebilirsiniz.

Konu anlatımları hakkındaki görüşlerinizi ilgili sayfadaki yorum alanına belirtebilirsiniz. İçeriği beğendiğiniz takdirde paylaşırsanız daha fazla insanın faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Fen Bilimleri yada eski adıyla Fen ve Teknoloji dersini çalışırken kendinize küçük küçük notlar alıp daha sonra bunları okumanız konuların akılda kalıcılığını artıracaktır. Özellikle sözel ünitelerde bu yöntem ile başarı oranınızı artırabilirsiniz.

Hareket,kuvvet gibi sayısal içerikli ünitelerin konularında ise bol bol problem çözmek ve işlem becerinizi geliştirmek yine size büyük avantaj sağlayacaktır. Ayrıca bu konularda bulunan formülleri, yine bir kağıda not alarak ve ara sıra göz atarak akılda kalıcı hale getirebilirsiniz.

2016-2017 TEOG 1.Dönem Fen Bilimleri Konu Anlatımları

via KonuAnlatim.Com http://ift.tt/2eAa4MW

Advertisements
This entry was posted in android, blog, ios, mobil, nasıl yapılır, nedir, uygulamalar, wordpress and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s